خرید ویلا در استانبول ترکیه – قیمت ویلا در غرب استانبول – زندگی در ترکیه

Rate this page

راهنمای خرید ویلا در استانبول ترکیه ٬ قیمت ویلا در استانبول به لیر

شما می توانید در استانبول ترکیه ویلا بخرید ٬ خانه های دربست در استانبول زیاد هستند ٬ اما محله های استانبول زیاد هستند و برخی از محله ها اصلا خانه های ویلایی موجود نیست و تعداد محله هایی که می توانید در آن ویلا بخرید محدود می شود.

قیمت ویلا در استانبول متفاوت است ٬ هر چه از مرکز شهر دور تر شویم ٬ قیمت ویلا ها و خانه های دربست در استانبول ارزان تر می شوند.

در غرب استانبول محله هایی مثل بویوکچمکجه ٬ بیلیک دوزو ٬ باکرکوی و… مناسب خرید ویلا هستند ٬ چون قیمت های ویلا در این مناطق ٬ به دلیل مسافت تا مرکز شهر مناسب هستند.
شما با خرید ویلا بالای ۲۵۰ هزار دلار ٬ می توانید شهروندی ترکیه را دریافت کنید.

از محله های خوب و نزدیک تر به مرکز شهر ٬ می توان ساریر را مثال زد ٬ که محله ی گران قیمتی است و جزو محله های خوب استانبول به حساب می آید.

اگر قصد خرید ویلا در استانبول دارید ٬ قطعا به خرید ماشین در ترکیه نیز فکر کرده اید.
در ادامه ی مقاله ی خرید ویلا در استانبول ترکیه با ما همراه باشید ٬ ما سعی داریم بهترین تحقیق را برای خرید خانه ی ویلایی در استانبول به شما ارائه دهیم.

[rev_slider slidertitle=”buyukcekmece harita1″ alias=”slider-65″]

در نقشه ی بالا که قسمت اروپایی استانبول را نشان می دهد ٬ سمت غرب استانبول را می بینیم.

 

در استانبول ترکیه ٬ هر چه از مرکز شهر فاصله میگیریم ٬ قیمت خانه پایین تر می رود و البته هستند محله هایی که اونقدر شیک و عالی هستند که با توجه به مسافت آنها تا مرکز شهر استانبول ٬ باز هم گران هستند.

تعداد ویلاهای ساحلی در غرب استانبول اروپایی زیاد هست و شما می توانید منظره ی دریا را در ویلای خود داشته باشید.

ساخت شهرک ها و مجتمع های مسکونی در این قسمت از استانبول هم زیاد رواج دارد ٬ در غرب استانبول بافت شهر نوساز تر و خیابان ها مدرن تر و به روز تر هستند.
توجه داشته باشید ٬ با خرید ویلا در استانبول ٬ اگر محله های دور را انتخاب می کنید ٬ حتما فکر خرید ماشین در استانبول هم باید باشید ! چون در نقاطی که شما می توانید در استانبول ویلا با قیمت مناسب بخرید ٬ حمل و نقل عمومی ضعیف تر است.

[rev_slider slidertitle=”zoom kharid e vila” alias=”slider-66″]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *